آمادگی ۱۵۰۰ تیم عملیاتی برای حوادث و اتفاقات احتمالی نوروز ۱۴۰۰

مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو با اشاره به تیم‌های آماده بکار و عملیاتی در هر دو حوزه آب و برق از آمادگی ۱۵۰۰ تیم عملیاتی برای حوادث و اتفاقات احتمالی نوروز ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش ایسنا، میثم جعفرزاده، با اشاره به لزوم پایداری دو کالای مهم و اساسی آب و برق در ایام عید همچون سایر ایام سال اظهار کرد: از آنجا که آب و برق از نیازهای اساسی و اولیه جامعه بوده و نقش بنیادی در عملکرد سایر زیرساخت‌های کشور دارد، استمرار کمی و کیفی خدمات در طول سال همواره مد نظر بوده، امکان توقف و تعطیلی نداشته و به تبع آن در ایام نوروز نیز ادامه می‌یابد.

وی اضافه کرد: بنابراین برنامه کشیک و سازماندهی تیم‌های آماده بکار و عملیاتی در ایام نوروز نیز انجام شده و کارکنان در هر دو حوزه آب و برق آماده پاسخگویی به حوادث احتمالی هستند.

مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو خاطرنشان کرد: برای ایام نوروز ۱۴۰۰ در سطح صنعت آب و برق کشور روزانه حداقل ۵۰۰۰ نفر در قالب بیش از ۱۵۰۰ تیم عملیاتی با تجهیزات و امکانات، آماده واکنش سریع و مناسب به حوادث و اتفاقات احتمالی خواهند بود.

وی اظهار امیدواری کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، آمادگی‌های ایجاد شده و تلاش همکاران صنعت آب و برق، به‌ویژه تیم‌های عملیاتی، نوروز ۱۴۰۰ نیز همچون سال‌های گذشته، با تامین پایدار خدمات آب و برق همراه باشد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

تشریح صفر تا صد ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکن در کمیسیون عمران

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از برگزاری اولین جلسه تخصصی این کمیسیون با حضور …