ارزیابی و رفع موانع تمامی پروژه‌های زیربنایی کشور انجام خواهد شد

ایسنا/تهران معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور گفت: ارزیابی و رفع موانع تمامی پروژه‌های زیربنایی در حال اجرا در دستور کار قرار گرفته است.

سعید شیرکوند پیش از ظهر پنجشنبه ۱۹ فروردین ماه طی بازدید خود از شهرستانهای قرچک و ورامین در جمع مسئولان بیان کرد: امسال و با توجه به ماه‌های پایانی فعالیت دولت دوازدهم ، بازدیدهای میدانی به منظور رفع مشکلات پروژه‌های زیربنایی خواهیم داشت.

وی ادامه داد: امروز نیز موضوع پروژه‌های جنوب‌شرق استان تهران با محوریت بررسی مشکلات قطار شهری و تقاطع‌های غیرهمسطح قرچک در دستور کار قرار گرفت و با بررسی آخرین مراحل انجام کار پروژه‌ها، موانع در کارگروه‌های ملی و استانی مطرح خواهد شد.

معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور یادآور شد: مهمترین مشکل شهرستان‌های جنوب‌ شرق استان تهران ، عدم دسترسی آسان‌تر به تهران و استفاده بهینه از سیستم حمل و نقل ریلی است.

شیرکوند خاطرنشان کرد: همه دستگاه‌ها باید با قوت بیشتری تحقق مطالبات مردم این مناطق را که در نزدیکی پایتخت قرار دارند، جدی گرفته و به سرعت مشکلات را مرتفع کنند.

این مقام ارشد دولتی بیان کرد: چند مشکل بین دستگاهی در پروژه‌های یاد شده وجود دارد که امید است با هماهنگی‌های لازم مرتفع شوند و با تزریق بموقع بودجه، کام مردم در این ماه‌های پایانی نیز به خدمات دولت شیرین‌تر شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

تشریح صفر تا صد ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکن در کمیسیون عمران

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از برگزاری اولین جلسه تخصصی این کمیسیون با حضور …