اولین نمایشگاه مجازی در حوزه کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات

نخستین نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات ایران با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در بهمن ماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، نمایشگاه ایران ایتکس نخستین نمایشگاه مجازی در حوزه کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات است که با شبیه‌سازی سه بعدی فضاهای مختلف، امکان ارائه محصولات و خدمات بر بستر فضای مجازی را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم می‌کند.

همچنین نمایشگاه ایران ایتکس در حوزه شناسایی افراد و استارتاپ‌های توانمند در حوزه ICT و برقراری ارتباط آن‌ها با مجموعه‌های فعال در حوزه مذکور فعالیت می‌کند. در این نمایشگاه امکان ارائه فرصت‌های شغلی برای کارفرمایان و ارسال رزومه کاری و استخدام در شرکت‌های بزرگ برای بازدیدکنندگان فراهم شده است.

در این نمایشگاه محصولات و خدمات مختلف شرکت‌ها به راحتی و با کمترین هزینه و زمان به علاقمندان در کشور عرضه می‌شود و فرصتی خوبی برای تبادل نظرات و پیشنهادات برای شرکت کنندگان ایجاد می‌شود.

علاوه بر این در حاشیه این نمایشگاه، کارگاه­‌های آموزشی مختلف، جشنواره فناوری اطلاعات و مسابقات استعدادیابی استارتاپ‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام روابط عمومی نمایشگاه ایران ایتکس، علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت https://iranitex.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

تشریح صفر تا صد ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکن در کمیسیون عمران

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از برگزاری اولین جلسه تخصصی این کمیسیون با حضور …