برنامه معاونت علمی برای سرمایه گذاری طرح‌های فناورانه حوزه معدن

یکی از شتاب‌دهنده‌های تخصصی حوزه معدن، متالورژی و مواد پیشرفته با همکاری‌ ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک و لیزر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اقدام به جذب سرمایه گذار برای طرح‌های دارای قابلیت تجاری سازی کرده است.

به گزارش ایسنا، یکی از شتاب‌دهنده‌ها پس از ارزیابی‌های چند مرحله‌ای طرح‌­ها و توانمندی‌­های شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان فعال در حوزه معدن، متالورژی و مواد پیشرفته، مجموعه­‌های دارای پتانسیل تجاری­‌سازی را پذیرش کرده و مورد حمایت قرار داده است.

ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت نیز برای حمایت از فرایند تجاری‌سازی طرح‌های فناورانه، از اشخاص حقیقی و حقوقی مرتبط با حوزه فعالیت این ستاد درخواست کرد تا در صورت دارا بودن ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری اعلام آمادگی کنند.

از سرمایه‌گذاران علاقه‌مند دارای پتانسیل بالقوه و بالفعل برای مشارکت در سرمایه‌گذاری طرح‌های این شتاب‌دهنده دعوت شده است از طریق تکمیل فرم اولیه اعلام آمادگی برای سرمایه‌گذاری در طرح‌های فناورانه شتاب‌دهنده صدرفردا، نسبت به ارسال فرم و سوابق خود به پست الکترونیک [email protected] اقدام کنند.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، پس از بررسی و ارزیابی فرم و سوابق دریافتی در صورت تایید اولیه از سوی شتاب‌دهنده با سرمایه‌گذار تماس گرفته می‌شود. در ادامه مسیر با برگزاری جلسات مشترک در صورت توافق، همکاری انجام می‌شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

تشریح صفر تا صد ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکن در کمیسیون عمران

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از برگزاری اولین جلسه تخصصی این کمیسیون با حضور …