برگزاری پویش «هرخانه یک کتابخانه»

مدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری بسیج از برگزاری مسابقه بزرگ با موضوع کتابخوانی خبر داد و از عموم مردم برای شرکت در پویش کتابخوانی «هرخانه یک کتابخانه» دعوت کرد.

به‌گزارش ایسنا، مصطفی زیبایی‌نژاد با اشاره به وضعیت تعطیلی مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز فرهنگی و لزوم حضور اعضاء خانواده در منزل به خاطر کنترل شیوع ویروس کرونا، بیان کرد: مرکزآفرینش‌های فرهنگی هنری بسیج درحال برگزاری پویش مطالعاتی «فصل باران» با محوریت کتاب «تمنای بی‌خزان» با جوایز ارزنده‌ای بوده که این پویش همچنان دارد. این نهاد بنا به شرایط پیش آمده در کشور در صدد برگزاری یک مسابقه بزرگ و محوری با موضوع کتاب‌خوانی بوده که هماهنگی‌های اولیه آن انجام شده و  در روزهای آینده به طور رسمی اعلام خواهد شد.

زیبایی‌نژاد با بیان این‌که پویش «هرخانه یک کتابخانه» با هدف ترویج فرهنگ غنی کتابخوانی است، تصریح کرد: از مردم  دعوت می‌شود تا به این پویش پیوسته و در این ایام هر فرد یک کتاب از کتابخانه منزل خود را مطالعه کرده و از اوقات خانه‌نشینی خود به خوبی استفاده کند.

مدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری بسیج در پایان تاکید کرد: همچنین کتاب‌های ارزشمند و مناسب رده‌های سنی مختلف، در برنامه تلویزیونی «به توان ما» که با همت سازمان تبلیغات اسلامی و مشارکت مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری بسیج از امروز (شنبه۱۷ اسفند) حوالی ساعت ۱۸ از شبکه سه سیما پخش می‌شود، معرفی خواهد شد.

 انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …