بهره‌مندی از ظرفیت‌های گردشگری فرصتی مناسب برای توسعه لرستان

ایسنا/لرستان معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بهره‌مندی از ظرفیت‌های خوب گردشگری در لرستان زمینه توسعه پایدار در این استان را فراهم خواهد ساخت.

هادی درفشی در جلسه هماهنگی معاونین و مدیران شعب بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان که امروز ۲۱ اسفندماه برگزار شد، با بیان اینکه مدیران باید توسعه‌ای فکر کنند و برنامه‌های رشد، ترقی و نوگرایانه داشته باشند اظهار کرد: مدیر موفق با برنامه‌ریزی مدون و کار جهادی از موانع توسعه عبور کرده و در راستای محرومیت‌زدایی از جامعه گام بر خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه لرستان دارای بهترین ظرفیت‌ها در حوزه گردشگری است تصریح کرد: می‌توان از این پتانسیل در راستای رونق گردشگری در استان استفاده کرد.

معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: با اجرای طرح‌ هادی و مقاوم‌سازی مسکن‌ روستایی بستری مناسب برای رونق گردشگری در راستای رسیدن به اشتغال پایدار برای روستاییان فراهم خواهد شد.

درفشی ساخت و تولید مسکن مقاوم را یکی از اولویت‌های مهم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دانسته و بر تولید و استفاده از مصالح باکیفیت به‌ویژه در ساخت واحدهای مسکونی روستایی تأکید کرد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

تشریح صفر تا صد ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکن در کمیسیون عمران

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از برگزاری اولین جلسه تخصصی این کمیسیون با حضور …