فراخوان مقاله برای سمپوزیوم یکصد سال گردشگری ایران

علاقه‌مندان برای شرکت در بخش مقاله‌های سمپوزیوم ملی یکصد سال گردشگری ایران فرصت دارند از بیستم تیرماه تا بیستم شهریورماه امسال آثار خود را ارسال کنند.

به گزارش ایسنا، این سمپوزیوم در قالب کارگروه‌های تخصصی با سخنرانی کارشناسان درباره سیر تاریخی سفر، گردشگری، مهمان‌نوازی و حمل و نقل در قرن ۱۴ دنبال شد و محورهای آن در قالب بررسی سیر تاریخی تحولات و توسعه ملی یکصد سال گذشته در رابطه با سفر و حمل و نقل، اقامت و مهمان‌نوازی، پذیرایی غذا و نوشیدنی، جابه‌جایی مقاصد گردشگری، خدمات مسافرتی و گردشگری مورد بررسی قرار گرفت.

علاقه‌مندان از جمله دانشجویان، استادان، پژوهشگران و فعالان عرصه گردشگری می‌توانند آخرین یافته‌های علمی، پژوهشی کاربردی و مروری خود را در قالب مقاله و منطبق با محورها و دستورالعمل‌های ارائه مقاله و بر اساس شرایط ارسال آن به دبیرخانه این سمپوزیوم ارسال کنند.

در این سمپوزیوم مقاله به دو زبان فارسی و انگلیسی مورد پذیرش قرار می‌گیرد و چکیده و متن مقاله یک‌جا دریافت می‌شود. همچنین تنها مقالات با کیفیت علمی بالا پس از داوری برای ارائه انتخاب می‌شود. حداکثر تعداد صفحات مقاله کامل ۱۸ صفحه است. فرستنده مقاله به عنوان مسؤول مکاتبات مقاله است و ارسال مقاله از طریق ایمیل و ثبت در سایت امکان‌پذیر است.

آثار ارسالی به دبیرخانه در تاریخ ۳۰ شهریورماه داوری می‌شود. تاریخ برگزاری این سمپوزیوم بیست و هفتم و بیست و هشتم مهرماه است.

نخستین سمپوزیوم یکصد سال گردشگری ایران با تشکیل ۱۳ کارگروه تخصصی به همت شورای هماهنگی سازمان‌های غیردولتی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، پارک علوم و فناوری‌های فرهنگی، کمیته ملی ایکوم، جامعه گردشگری الکترونیکی ایران و با حمایت و همکاری دانشگاه تهران، دانشگاه اصفهان، پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، وزارت راه و شهرسازی، بنیاد گردشگری پروفسور جعفری، کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران، ستاد گردشگری شهرداری تهران و تشکل‌های تخصصی و صنفی گردشگری از روز ۲۷ مهرماه به مدت سه روز برگزار می‌شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …