فراخوان مهرواره «ستاره‌های بی‌نشان»

فراخوان مهرواره هنری و ادبی «ستاره‌های بی‌نشان» ویژه‌ کودکان و نوجوانان برای پاس‌داشت تلاش‌های مدافعان سلامت و کادر درمان از سوی کانون پرورش فکری منتشر شد.

به گزارش ایسنا به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این رویداد در چهار قالب ادبی و هنری نقاشی، عکس، شعر و داستانک (داستانِ کوتاهِ کوتاه) برای کودکان و نوجوانان ۴ تا ۱۸ سال برگزار می‌شود.

بر اساس فراخوان مهرواره «ستاره‌های بی‌نشان»، علاقه‌مندان می‌توانند با موضوع‌های «دوستت دارم قهرمان»، «قهرمان این روزهای من»، «لبخند یک فرشته»، «پروانه‌های سپید»، «فرشته‌های بیدار»، «خط مقدم مهربانی»، «دست‌ها را باید شست» و «ماسک من، لبخند تو» به خلق اثر بپردازند.

بر همین اساس در بخش «نقاشی» گروه‌های سنی بالای ۴ سال (نوباوه)، بالای هفت سال (نوخوان)، بالای ۹ سال (نونهال)، بالای ۱۱ سال (نونگاه) و بالای ۱۵ سال (نوجوان، تا ۱۸ سال) می‌توانند با تکنیک آزاد و اندازه دلخواه خود اثر هنری خلق کنند و از آن با گوشی تلفن همراه با کیفیت خوب عکس بگیرند و ارسال کنند.

در بخش «عکس» نیز گروه‌های سنی بالای ۷ سال (نوخوان)، بالای ۹ سال (نونهال)، بالای ۱۱ سال (نونگاه) و بالای ۱۵ سال (نوجوان، تا ۱۸ سال) می‌توانند عکس‌هایی را که با دوربین یا گوشی تلفن همراه خود ثبت کرده‌اند با فرمت jpg و حداکثر حجم یک مگابایت ارسال کنند.

در همین حال در بخش «شعر و داستان» نیز علاقه‌مندان گروه‌های سنی نونگاه و نوجوان (تا ۱۸ سال) می‌توانند در تمام قالب‌های شعری آثار خود را ارسال و در بخش داستان کوتاه نیز ۲۵۰ کلمه (یک صفحه A۴) در قالب فایل word با فونت Bnazanin ۱۴ ارسال کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در این مهرواره که هم‌زمان با میلاد حضرت زینب کبری(س) و گرامی‌داشت روز پرستار منتشر شده، تا ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ فرصت دارند با مراجعه به پایگاه کانون مجازی به نشانی kpf.ir فرم مورد نظر را تکمیل و به همراه آثار خود در بخش «مهرواره ستاره‌های بی‌نشان» بارگذاری کنند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

تشریح صفر تا صد ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکن در کمیسیون عمران

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از برگزاری اولین جلسه تخصصی این کمیسیون با حضور …