مجلس موافق گزینه پیشنهادی کشاورزی است

یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس یازدهم با بیان این‌که «مجلس شورای اسلامی موافق گزینه پیشنهادی وزارت کشاورزی است»، اظهار کرد: ساداتی‌نژاد در وزارت کشاورزی می‌تواند باعث رونق، تحول و پیشرفت کشاورزی شود.

پرویز اوسطی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای جهاد کشاورزی اظهار کرد: من همکار دکتر ساداتی هستم و در کمیسیون کشاورزی بیش از یکسال با هم هستیم. من نماینده ملت هستم و نمی‌خواهم اغراق کنم  ولی انصافا در این شرایط کشور، رئیس جمهور بهترین تصمیم را درباره وزارت جهاد کشاورزی گرفته است.

وی ادامه داد: ساداتی‌نژاد در گذشته تجارب موفقی داشته و در یکسال گذشته هم فعالیت‌های مفیدی داشته است به گونه‌ای که براساس ارزیابی خود مجلس شورای اسلامی، کمیسیون کشاورزی ، اولین کمیسیون موفق مجلس در ارائه‌ طرح ها و پیگیری مسائل بوده است که این موفقیت براساس همت ساداتی‌نژاد رئیس این کمیسیون و سایر اعضای‌کمیسیون به دست آمده است.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس یازدهم با بیان این‌که «ساداتی‌نژاد گزینه بی‌نظیری است»، اضافه کرد: وی در وزارت کشاورزی قطعا باعث رونق، تحول و پیشرفت می‌شود و مطمئن باشید مجلس شورای اسلامی قطعا با این گزینه موافق است.

اوسطی در ادامه اظهار کرد: در بخش کشاورزی چالش‌های اصلی بحث بر سر آب، خاک و تامین نهاده‌های دامی است. در زمینه نهاده‌های دامی باید به ضریب مطمئنی از خودکفایی برسیم و ناملایمات و ناهماهنگی‌های ماه‌های گذشته را رفع کنیم که من معتقد هستم ساداتی‌نژاد می‌تواند مسائل این بخش را به خوبی مدیریت کند. یکی از مهم‌ترین اقداماتی که با محوریت ساداتی‌نژاد به نتیجه رسید، برگشت قانون تمرکز وظایف بود که اختیارات کامل به وزارت جهاد کشاورزی برگردد تا این وزارتخانه بتواند صفر تا 100 روند تولید، بازاریابی، صادرات و مصرف محصولات کشاورزی را مدیریت کند.

وی در پایان گفت: انتخاب دکتر ساداتی‌نژاد بهترین گزینه برای رئیس جمهور بود و وی از موفق‌ترین وزرای کابینه خواهد بود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …