پخش ۳ برنامه فرهنگی هنری جدید از تلویزیون

گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما، سه مجله شامگاهی هنری «سُرنا»، «هزاره شعر» و «بی چارچوب» را از امشب روی آنتن می برد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، سه مجله شامگاهی «هزاره شعر»، «بی چارچوب» و «سُرنا» از شنبه تا دوشنبه هر شب ساعت ۲۳ به حوزه های ادبی، فرهنگی، هنری و موسیقیایی کشور و مسائل و اخبار روز پیرامون آن ها خواهند پرداخت.

«هزاره شعر» عنوان مجله ادبی با اجرای علیرضا بهرامی است که دوشنبه شب ها به هزارتوی شعر و ادبیات شیرین فارسی و تازه های شعر و ادبیات و نشر این حوزه و همچنین نقد ادبی نشریات خواهد پرداخت.
این برنامه به تهیه کنندگی احسان وحیدزاده در گروه ادب و هنر تولید شده است و آیتم های گوناگونی از قبیل : اخبار ، معرفی تازه های نشر، معرفی کتاب، گزارش و … را شامل می شود و سعی در افزایش آگاهی و دانش مخاطبان در حوزه ادبیات دارد.
«سرنا» عنوان مجله موسیقایی با اجرا و سردبیری رضا مهدوی  است که یکشنبه شب ها به صورت تخصصی به موسیقی اصیل ایرانی و ویژه موسیقی مقامی و سنتی با حضور موسیقیدانان، هنرمندان، مسئولان و کارشناسان این حوزه می پردازد.
این برنامه به تهیه کنندگی محمد علیبازی در گروه ادب و هنر تولید شده است و آیتم های گوناگونی از قبیل : اخبار موسیقی، معرفی آلبوم، معرفی تک آهنگ ها، گزارش و … را شامل می شود و سعی در افزایش آگاهی و سواد شنیداری مخاطبان دارد که اساتیدی همچون نادر مشایخی و مرتضی شیرکوهی در این امر برنامه را یاری می رسانند.
علیرضا سعیدی خبرنگار موسیقی و آرش نصیری خبرنگار و منتقد و میرعلی میرعلی نقی نویسنده سرنا هستند.

«بی چارچوب» عنوان مجله فرهنگی هنری با اجرای جواد مولانیا است که شنبه شب ها به مرور اخبار فرهنگی و هنری هفته گذشته همراه با مطالبه گری با حضور مسئولان حوزه های مربوطه می پردازد.  
این برنامه با تهیه کنندگی و کارگردانی مشترک احسان حسینی و حامد مهربان در گروه ادب و هنر تولید شده است و آیتم های گوناگونی از قبیل : معرفی فیلم، معرفی کتاب، پرتره هنرمندان، گزارش و … را شامل می شود که با جذابیت های گرافیکی و محتوایی و اجرا همراه خواهد بود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

تشریح صفر تا صد ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکن در کمیسیون عمران

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از برگزاری اولین جلسه تخصصی این کمیسیون با حضور …