پیام تبریک مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌ها به مناسبت سالگرد تاسیس ایسنا

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در پیامی، بیست و یکمین سالگرد تاسیس خبرگزاری دانشجویان ایران را تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، امروز ۱۶ آذر، خبرگزاری دانشجویان ایران وارد بیست و یکمین سال فعالیت رسمی خود شد و حسن زمانی که از ابتدای آذر ماه امسال با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت)، به سمت مدیرعاملی شرکت نمایشگاه‌ها منصوب شده است، در پیامی به مناسبت سالگرد تاسیس ایسنا، از اهمیت خبررسانی صحیح و دقیق در مسیر رشد اقتصادی کشور نوشت.

در این پیام آمده است: “جامعه خبر و رسانه ها به عنوان عنصر اصلی رشد و تعالی ایران اسلامی در تمامی عرصه ها همگام با سایرخدمتگزاران، خدمات شایان و ماندگاری ارائه کرده اند. رکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج. ا.ایران بر اساس چشم انداز و وظیفه ذاتی خود که در راستای نمایش و معرفی دستاوردهای اقتصادی و صنعتی کشور فعالیت می کند، از حضور اصحاب رسانه در رویدادهای نمایشگاهی و تعامل و ارتباط خوب با اهالی خبر استقبال می کند. اینجانب بیست و یکمین سالگرد تاسیس خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) را خدمت مدیرعامل، خبرنگاران و مجموعه کارکنان این رسانه موفق که با استفاده از ابزارهای علمی و دانشگاهی در جهت تنویر افکار عمومی و زمینه اطلاع مخاطبان از عملکرد دستگاه های اجرایی را فراهم نموده اند را تبریک عرض کرده و از خداوند متعال توفیقات روز ‌افزون در جهت اعتلای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی را آرزومندم.”

به گزارش ایسنا، حسن زمانی که در کارنامه خود، نمایندگی مردم ملایر در مجالس پنجم و هفتم، عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، رئیس کار گروه نظارت بر واگذاری استقلال و پرسپولیس و عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تهران را دارد از ابتدای آذر ماه امسال با حکم علی رضا رزم حسینی – وزیر صنعت، معدن و تجارت – به عنوان مدیرعاملی شرکت نمایشگاه‌ها منصوب و جایگزین بهمن حسین زاده شد.

از ابتدای امسال و تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا، بخش مهمی از نمایشگاه‌های اقتصادی ایران با هدف رعایت پروتکل‌های بهداشتی لغو شدند و جز در دوره‌ای کوتاه، وزارت بهداشت، اجازه برگزاری نمایشگاه‌های حضوری را صادر نکرد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

تشریح صفر تا صد ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکن در کمیسیون عمران

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از برگزاری اولین جلسه تخصصی این کمیسیون با حضور …