گلایه از تعلل یک ساله دانشگاه تهران در ارائه طرح اصلاحی توسعه دانشگاه

رئیس کمیته معماری و شهرسازی شورای شهر تهران از تعلل در ارائه طرح اصلاحی توسعه دانشگاه تهران گلایه کرد.

زهرا نژادبهرام در گفت وگو با ایسنا، در مورد سرانجام طرح توسعه دانشگاه تهران گفت: با توجه به اعتراض اهالی محلات مجاور دانشگاه تهران در مورد طرح توسعه دانشگاه که منجر به فریز شدن محله شده بود، شورایعالی شهرسازی از مسئولان دانشگاه تهران خواست تا نسبت به ارائه طرح جدید با توجه به دغدغه های مردم و اهالی این محله برای بررسی به شورایعالی اقدام کند.

وی با بیان اینکه دانشگاه تهران می بایست ۶ ماه بعد از این مصوبه طرح اصلاحی توسعه خود را به شورایعالی می آورد که نیاورده است، افزود : هم مردم و هم شهرداری تهران معطل ارائه این طرح مانده اند و از مسئولان دانشگاه تهران میخواهیم هر چه سریعتر این طرح اصلاحی را ارائه کنند.

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران باتاکید بر اینکه ۱.۵ سال است که هم شهرداری و هم اهالی محله منتظر طرح هستند،  ادامه داد: در صورت ارائه طرح از سوی دانشگاه، باید اول موضوع در کمیسیون ماده ۵ بررسی شود و این فرایند زمانبر است و بهتر است هرچه سریعتر مسئولان این طرح را برای بررسی به شهرداری تحویل دهند.

وی افزود: البته در آخرین پیگیری مقرر شده در جلسه مشترک با دانشگاه و سازمان بازرسی، طرح دانشگاه تا ١٥ دی ماه به شهرداری ارسال شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

تشریح صفر تا صد ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکن در کمیسیون عمران

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از برگزاری اولین جلسه تخصصی این کمیسیون با حضور …