آخرین وضعیت جاده‌های شمال+ ساعات پرترافیک

مدیر مرکز مدیریت راه‌های کشور با بیان اینکه تردد انواع وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی کشور طی ۲۴ ساعت گذشته نسبت به شرایط عادی بیش از ۱۶ درصد افزایش داشته است، گفت: در حال حاضر محور کندوان از پل زنگوله تا سیاه بیشه و آزادراه قزوین-رشت در محدوده عوارضی امام زاده هاشم ترافیک سنگینی را تجربه می‌کند و جاده چالوس در مسیر جنوب به شمال یک طرفه شده است.

علی‌اکبر آشوری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته دو میلیون و ۱۱۱ هزار و ۷۷۱ تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی کشور به ثبت رسیده است که نسبت به روز گذشته ۹.۵ درصد و نسبت به شرایط عادی ۱۶.۳ درصد افزایش تردد داشته‌ایم. البته این میزان تردد نسبت به همین ایام در ماه محرم سال گذشته ۷.۱ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه میزان تردد وسایل نقلیه طی ۲۴ ساعت گذشته کمی بیشتر از پیش‌بینی‌های صورت گرفته بود، افزود: در حال حاضر ترافیک سنگینی در جاده چالوس محور کندوان از پل زنگوله تا سیاه‌بیشه وجود دارد و همین وضعیت ترافیکی در آزادراه قزوین-رشت محدوده عوارضی امام زاده هاشم (ع) وجود دارد اما در محورهای هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران-شمال وضعیت ترافیکی عادی بوده و تردد روانی داریم.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: طی روزهای عادی و با توجه به پیش‌بینی‌ها و برآوردهای صورت گرفته بیشترین حجم ترافیک پیش‌بینی شده برای روز یکشنبه در مسیر برگشت جاده چالوس طی ساعات ۱۷ تا ۲۲ خواهد بود که در این روز از ساعت ۳ بعدازظهر تا ۲ نیمه شب جاده یک طرفه خواهد شد. همچنین در محورهای دیگر مانند رودهن به آمل محدودیت ترافیکی اعمال شده و از آبسک به سمت رودهن یک طرفه می‌شود.

آشوری با بیان اینکه بیشترین تردد وسیله نقلیه طی ۲۴ ساعت گذشته در روز گذشته بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ صورت گرفت، گفت: محورهای شمالی فاقد مداخلات جوی است و طی ساعات و روزهای پیش رو محدودیت‌های تردد توسط پلیس راه اعمال و اجرا می‌شود که ممکن است براساس حجم ترافیک این محدودیت‌ها لغو شده، به تعویق بیفتد و یا اینکه زودتر از ساعات اعلام شده اعمال شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …