آغاز مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون ارشد در ۴ دانشگاه علوم پزشکی خاص/اعلام نتایج نهایی هفته آخر مهر

با اعلام اسامی چند برابر ظرفیت داوطلبان آزمون ارشد رشته های علوم پزشکی متقاضی ادامه تحصیل در رشته های مورد پذیرش دانشگاه‌های شاهد، دانشگاه های علوم پزشکی ارتش، بقیه الله و دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی، داوطلبان این رشته ها از امروز یکشنبه ۲۰ مهرماه در مصاحبه شرکت می‌کنند.

به گزارش ایسنا، بر این اساس، اسامی اعلام شده پذیرش در دانشگاه های فوق چند برابر ظرفیت بوده و صرفا بر اساس اولویت نمره و انتخاب محل داوطلب است بنابراین هیچ گونه حقی را اعم از قبولی یا مجاز بودن و … برای داوطلب ایجاد نمی کند. همچنین داوطلبان جهت اطلاع از کم و کیف مدارک مورد نیاز، زمان دقیق و مکان می‌توانند به سامانه دانشگاه مراجعه کنند.

دانشگاه علوم پزشکی ارتش

مصاحبه رشته روانشناسی بالینی دانشگاه علوم پزشکی ارتش با تشکیل گروه skype و عضویت داوطلبان معرفی شده در گروه مذکور، به صورت آنلاین و مجازی در تاریخ روز یکشنبه ۲۰ مهرصورت خواهد گرفت. دانشگاه مذکور از طریق ارسال پیامک و یا تماس تلفنی با شماره تلفن همراه ثبت شده در فرم ثبت نام آزمون، هماهنگی لازم را با داوطلب انجام خواهد داد.

دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله

 به دلیل اینکه پذیرش صرفا از میان نیروهای مسلح صورت می گیرد، لذا نیازی به مراجعه حضوری جهت مصاحبه نیست. اطلاع رسانی زمان و مکان و مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام داوطلبان پذیرفته شده نهایی این دانشگاه از طریق ارسال پیامک و تماس تلفنی با شماره تلفن همراه ثبت شده در فرم ثبت نام آزمون، توسط آن دانشگاه صورت خواهد پذیرفت.

دانشگاه شاهد

زمان مصاحبه رشته های مورد پذیرش دانشگاه شاهد، روزیکشنبه تاریخ ۲۰ مهر ماه سال جاری از ساعت ۱۳ تا ساعت ۱۵ صورت خواهد گرفت.

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

با توجه به غیر حضوری بودن جلسه مصاحبه، ابتدا لازم است داوطلبان مدارک و مستندات خودرا شامل اسکن موارد زیر حداکثر تا ساعت۲۰ فردا شنبه تاریخ ۱۹ مهر به آدرس ایمیل: [email protected] ارسال کنند. بدیهی است عدم ارسال مدارک و یا عدم ارتباط حضور مجازی در ساعت مقرر، به منزله انصراف داوطلب بوده و متعاقباً اقدامی میسر نخواهد بود.

مدرک تحصیلی کارشناسی، گواهی سوابق کاری، مستندات همکاری یا اجرای پژوهش های مرتبط، مقاله علمی پژوهشی، مجری پژوهش و یا همکار پژوهش، مستندات شرکت یا سخنرانی در کارگاه و همایش های مرتبط ، مستندات آموزش و تدریس از جمله مدارک لازم برای شرکت در مصاحبه های فوق است.

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی ، نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی هفته آخر مهر ماه اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …