از طریق اخبار متوحه محدودیت تردد شدیم!

در حالی که ساعاتی پیش وزیر بهداشت از اعمال محدودیت در پنج کلانشهر تهران، اصفهان، ارومیه، کرج و مشهد را داده و در روزهای تعطیل پیش رو خبر داد، معاون مرکز مدیریت با بیان اینکه هنوز به صورت رسمی ابلاغی در این زمینه نشده است اما آماده کمک برای اعمال این سیاست هستیم.

به گزارش ایسنا، سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه جلسه هیات دولت امروز، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رئیس جمهور اجازه اعمال محدودیت در پنج کلانشهر تهران، اصفهان، ارومیه، کرج و مشهد را داده و در روزهای تعطیل پیش رو محدودیت ها اجرا می شوند.

این اظهارات در حالی صورت گرفته که مژگان خلیلیان – معاون مرکز مدیریت راه‌های کشور- در این باره به ایسنا گفت: هنوز به صورت رسمی ابلاغی به این مرکز در راستای اعمال محدودیت‎‌های تردد اعلام نشده است. همکاران ما از این موضوع اطلاع نداشتند. وقتی سخنگوی وزارت بهداشت این موضوع را در اخبار مطرح کرد به استناد صحبت های ایشان و با توجه به صحبت‌‍‌های اخیر صورت گرفته از سوی وزیر بهداشت در حال آماده کردن اطلاعیه‌‍ جدید برای اعلام به مردم هستیم.

وی افزود: آمادگی کامل داریم تا در راستای اجرای این سیاست به ستاد ملی مقابله با کرونا کمک کنیم و محدودیت‌های تردد را اعمال کنیم همچنین از طریق سامانه 141 اطلاعیه‌های لازم برای مردم منتشر خواهد شد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …