اعلام جزئیات پذیرش دانشجوی MD-PhD در دانشگاه علوم پزشکی ایران

دانشگاه علوم پزشکی ایران از بین دانشجویان استعداد درخشان رشته پزشکی برای دوره
MD-PHD در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹دانشجو پذیرش می‌کند.

به گزارش ایسنا، براساس فراخوان پذیرش دانشجوی MD-PhD دانشگاه علوم پزشکی از دانشجویان استعداد درخشان رشته پزشکی دانشگاه (مقاطع کارآموزی که امتحان پیش‌کارورزی آنان شهریورماه و اسفندماه ۹۹ برگزار می‌شود) که متقاضی ادامه تحصیل در دوره MD-PhD هستند می‌توانند جهت ثبت نام و ارائه مدارک تا شنبه ۱۵ شهریورماه  اقدام کنند.

براین اساس مدارک لازم برای ثبت نام دانشجویان در دوره فوق گواهی معتبر زبان انگلیسی، خلاصه فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی دانشجو و یک نسخه از فعالیت‌های پژوهشی شامل مقالات، طرح‌های پژوهشی، کتب، ترجمه و همچنین ارائه مقالات علمی در همایش‌ها تعیین شده است.

متقاضیان می‌توانند در دانشکده‌های پزشکی، طب سنتی، بهداشت و فناوری‌های نوین دانشگاه علوم پزشکی ایران برای ثبت نام در دوره MD-PhD در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اقدام نمایند.

بر این اساس رشته‌ها و گرایش‌های متقاضی پذیرش در رشته فوق در سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران اعلام شده است و این دانشگاه بیش از ۳۰ دانشجو در رشته فوق پذیرش می‌کند.

گفتنی است این دوره با هدف تربیت دانشمندان پزشکی که علاوه بر دارا بودن نگرش، معلومات و مهارت­های مورد انتظار رشته خود، در زمینه‌های علوم پایه در یافته‌های بالینی و تولید علم، تبحر و توانایی داشته باشند و بتوانند چشم‌اندازهای بالینی را به گروه‌های علوم پایه و یا علوم اجتماعی وارد کنند، برگزار می‌شود. توانایی مورد انتظار از دانش آموختگان این دوره مجموع توانایی‌های برنامه‌های دوره آموزشیPhD و دکتری حرفه‌ای است.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …