انتشار «کانون ارزیابی و توسعه منابع انسانی»

کتاب «کانون ارزیابی و توسعه منابع انسانی؛ با تمرکز و نگاه ویژه به ارزیابی و توسعه شایستگی‌های مدیران» تالیف تیمور مرجانی و محمدرضا عباسی منتشر شد.

به گزارش ایسنا، این کتاب در ۳۴۰ صفحه و با قیمت ۶۵هزار تومان توسط انتشارات جهاد دانشگاهی منتشر شده است.

در معرفی کتاب «کانون ارزیابی و توسعه منابع انسانی» عنوان شده است: در این کتاب تلاش شده به مبانی، اصول و روش‌های علمی و طراحی، اجرا، مدیریت و استقرار کانون‌های ارزیابی در سازمان‌ها به صورت کاربردی و با تاکید بر تجارب مولفان پرداخته شود.

در سال‌های اخیر توجه به منابع انسانی به عنوان سرمایه بی‌بدیل سازمانی به نحوه چشمگیری افزایش یافته است. این توجه ناشی از آن است که سازمان‌های امروز بیش از هر زمان دیگر به «مدیران و کارکنان شایسته» نیاز دارند. در همین راستا، ارزیابی و توسعه شایستگی منابع انسانی به ویژه شایستگی‌های مدیران سازمان‌ها، به عنوان کلیدی‌ترین سرمایه انسانی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار شده است. بنابراین، طراحی، استقرار و اجرای نظام مناسب ارزیابی و ارتقای شایستگی‌های سرمایه انسانی با دیدگاه سنجش، اصلاح و بهبود مستمر در سطوح مختلف سازمانی ضرورت یافته است.

این کتاب پنجره‌ای است برای نیل به آرمان و نیاز حیاتی سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف برای طراحی و اجرای کانون‌های ارزیابی و توسعه؛ همچنین علاوه‌بر بیان چیستی، چرایی و چگونگی اجرای موفقیت‌آمیز کانون‌های ارزیابی، به توصیف مولفه‌ها، شاخص‌ها و روش‌های ارزیابی شایستگی‌های شغلی مدیران و کارکنان از منظر علمی و عملی پرداخته است تا بتواند راهنمای مناسبی برای بازیگران و ذی‌نفعان کانون‌های ارزیابی و توسعه شایستگی باشد.

علاقه‌مندان برای تهیه این اثر می‌توانند به فروشگاه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به آدرس تهران – خیابان انقلاب –خیابان فخررازی – تقاطع ژاندارمری – ساختمان منشور دانش- طبقه همکف-پلاک ۶ مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۴۸۷۶۲۵ تماس بگیرند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …