ثبت اعتراضات مسکن ملی تا پایان جمعه ۱۶ اسفند

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن گفت: مهلت ثبت اعتراض یا انصراف از طرح اقدام ملی مسکن تا پایان روز جمعه ۱۶ اسفند ماه است و نام‌نویسی مرحله دوم از روز شنبه ۱۷ اسفند ماه ۱۳۹۸ آغاز می‌شود.

پروانه مافی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: مهلت ثبت اعتراضات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که در مرحله اول نام نویسی شرایطشان احراز نشد، تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ اسفند ماه ۱۳۹۸ است که متقاضیان باید به نشانی اینترنتی tem.mrud.ir مراجعه کنند. همچنین کسانی که قصد انصراف از این طرح دارند تا زمان مذکور می‌توانند اقدام کنند.

وی افزود: کسانی که اعتراض خود را ثبت می کنند اطمینان داشته باشند که هیچ حقی از آنها ضایع نخواهد شد. همچنین افراد تایید شده‌ای که با توجه به شیوع ویروس کرونا روند تکمیل پرونده آنها به شکل حضوری دچار وقفه شده نگرانی نداشته باشند؛ زیرا به محض اینکه از شرایط فعلی خارج شویم تکمیل پرونده آنها انجام می‌شود.

وی افزود: در مرحله اول حدود ۴۲ درصد کسانی که ثبت نام کرده بودند شرایط پنجگانه این طرح را نداشتند و به همین دلیل پس از پایش، نام نویسی مجدد از متقاضیان جدید، روز شنبه ۱۷ اسفند ماه آغاز می‌شود

مافی با بیان این که در مرحله اول ثبت نام در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز و اصفهان انجام خواهد گرفت، تصریح کرد: متقاضیان در این پنج استان از صبح شنبه تا پایان روز یکشنبه مهلت نام نویسی دارند و نگرانی بابت پر شدن ظرفیت نداشته باشند، زیرا با توجه به اینکه ممکن است بسیاری از افراد به اینترنت پرسرعت دسترسی نداشته باشند یا به هر دلیل نتوانند در ساعات اولیه ثبت نام کنند، فرآیند نام نویسی را در مقایسه با مرحله قبل تغییر دادیم.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن ادامه داد: در مرحله قبل ثبت نام بر اساس ظرفیت استان ها بود و طبیعتاً بعد از تکمیل ظرفیت، نام نویسی به پایان می رسید. اما در این مرحله تمام متقاضیان می‌توانند ثبت نام خود را انجام دهند. سپس با پایش افراد و بررسی شرایط پنج‌گانه آنها، واجدان شرایط تایید می‌شوند و از بین آنها قرعه کشی صورت می‌گیرد.

نام‌نویسی در تهران تا پایان سال انجام می‌شود

مافی درباره زمان مرحله دوم ثبت نام متقاضیان در طرح اقدام ملی مسکن در استان تهران گفت: هنوز زمان دقیق ثبت نام در استان تهران مشخص نشده اما نام نویسی در تمامی استان‌ها از جمله تهران تا قبل از پایان سال جاری انجام می‌شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …