ذخیره‌سازی ۲۰۰۰ میلیارد تومان دارو برای ایام نوروز

به گفته مدیرعامل توزیع داروپخش، شرکت‌های توزیع و پخش دارویی شستا در ایام نوروز خدمات توزیع دارو را قطع نمی‌کنند و توزیع دارو در سراسر کشور به مراکز درمانی و داروخانه‌ها ادامه دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از شستا، محمدرضا مرادی گفت: علی‌رغم مشکلات و چالش‌های مالی با مراکز درمانی دولتی، سرویس ویژه خدمات دارویی خود را بدون کوچکترین توقف ادامه دادیم و در کنار مردم برای عبور از این بحران ویروسی هستیم.

وی با بیان اینکه داروپخش به عنوان بزرگترین توزیع‌کننده شرکت دارویی کشور در ماه اسفند از مرز فروش ۴۰۰۰ میلیارد تومان گذشته است، افزود: به عنوان یکی از اصلی‌ترین شرکت‌های توزیع دارو در کشور، محصولات مرتبط با بیماری کرونا را در روزهای آتی و در ایام نوروز توزیع می‌کنیم و با ذخیره بیش از ۹۰۰ میلیارد تومانی دارو، به سرویس‌دهی در سراسر کشور ادامه می‌دهیم.

 ۲۱ مرکز پخش هجرت آماده خدمات رسانی

مسعود بهرامی نوید، مدیرعامل یکی از شرکت‌های توزیع دارویی شستا در خصوص توزیع دارو در این روزها، گفت: شرکت پخش هجرت با ۱۶۰ کامیون که بخش عمده آنها کامیون‌های یخچال‌دار با استاندارد توزیع داروهستند، در ایام نوروز خدمات توزیع دارو را بدون توقف ادامه می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه برای ورود به سال نو ۸۰۰ میلیارد تومان دارو ذخیره کرده‌ایم، از افزایش فروش ۴۰ درصدی داروهای هلدینگ تیپیکو در این شرکت پخش خبر داد و گفت: در ۲۱ مرکز پخش هجرت در کشور داروهای پیشگیرانه کرونا، مکمل‌های تقویت قوای ایمنی بدن، محصولات ضدعفونی‌کننده و آنتی‌بیوتیک‌ها از جمله محصولاتی است که در تعطیلات نوروز توزیع آن‌ها ادامه خواهد داشت.

توزیع ۵۰۰ تن محصولات ضدعفونی دست و سطوح

محمدهادی کمالی، مدیرعامل پحش دارویی اکسیر نیز از پخش ۵۰۰ تن محصولات ضدعفونی در اسفندماه پیرو سیاست‌های توزیعی وزارت بهداشت خبر داد و گفت: علی رغم مشکلات نقدینگی مراکز درمانی، با همه مجموعه‌های علوم پزشکی و مراکز درمانی دولتی و خصوصی همکاری داریم.

وی با اشاره به ابلاغ سیاست‌های وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل شستا، گفت: پخش اکسیر ۲۴ ساعته در تمام ایام نوروز به سرویس‌دهی ادامه می‌دهد و به عنوان مرکز توزیع محصولات ضدعفونی، پیش‌بینی‌ها و برنامه‌ریزی‌ها لازم انجام شده است.

کمالی با بیان اینکه بیش از ۲۰۰ میلیارد دخیره دارویی در پخش اکسیر موجود است، از رشد فروش ۳۵ درصدی این شرکت نسبت به سال ۱۳۹۷ خبر داد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …