رونمایی از پرتال جدید کتابخانه‌های عمومی استان تهران

پرتال جدید اداره کل کتابخانه‌های عمومی تهران رونمایی شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران، در آستانه سالروز ولادت حضرت مهدی (عج) پرتال جدید اداره کل کتابخانه‌های استان تهران با هدف ارتقاء سایت، اطلاع رسانی موثرتر، برقراری ارتباط بهتر و آسان‌تر ادارات و همچنین بهره‌وری و دسترسی مناسب کتابداران و کاربران به خدمات کتابخانه‌های عمومی استان رونمایی شد.

ایجاد بخش‌های متنوع کاربردی، ارائه اطلاعات مورد نیاز مخاطبین، ایجاد بخش‌های خبری و اطلاع‌رسانی به تفکیک شهرستان‌های استان، دسترسی به خدمات الکترونیک و گرافیک بالا و زیبا، نسبت به سایت قبلی از مهم‌ترین مزایای این پرتال است.

به‌روزرسانی سایت و درج اخبار و گزارشات با بهره‌گیری از فعالیت متنوع فرهنگی و آموزشی کتابداران استان، گفت‌وگو با نویسندگان و کتابداران فعال و معرفی کتاب از جمله اقداماتی است که در پرتال جدید، بارگذاری و در حال انجام است.

پرتال جدید شامل بخش‌هایی همچون میز خدمت، معرفی کتابخانه‌های عمومی استان، سامانه‌های نهاد، ارتباط با سرپرست اداره کل و دبیر کل، تازه‌ترین اخبار، گزارش تصویری، راهنمای مراجعین، بازتاب اخبار در خبرگزاری‌ها و پرتال‌های ادارات، اخبار شهرستان‌های استان است.

کتابداران و اعضای کتابخانه‌ها با مراجعه به پرتال جدید و رجوع به میز خدمت که شامل تلفن‌ها و آدرس بخش‌های مختلف اداره کل، ادارات کتابخانه‌های شهرستان و ارتباط با کتابخانهه‌ای استان و معرفی آن‌ها است می‌توانند به راحتی با بخش مورد نظر خود ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.

کارکنان، کتابداران، اعضای کتابخانه‌های عمومی استان و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی پایتخت با مراجعه روزانه خود به پرتال جدید اداره کل کتابخانه‌های عمومی به نشانی tehranpl.ir در جریان آخرین اخبار، گزارش‌ها و اطلاعات مورد نظر خود قرار گرفته و با خواندن مطالبی چون معرفی کتاب‌ها، مصاحبه‌ها، گزارش‌های نقد و بررسی کتاب و تصاویر رویدادها ضمن تبادل اطلاعات، لحظه‌های مفیدی در ذهن خود رقم زنند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …