سد کمندان امسال آبگیری می‌شود

ایسنا/لرستان نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: سد کمندان امسال آبگیری می‌شود.

حسین گودرزی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در دو شهرستان هشت کار زمین افتاده بزرگ داشتیم که زبانزد عام و خاص شده بودند و نماد ناکارآمدی مدیریت شده بودند.

وی تصریح کرد: یکی از آن‌ها فاز ۴ سیمان دورود است که ۱۰ درصد پیشرفت داشت که با پیگیری‌های انجام شده مصوب شد تا خردادماه و تا پایان دولت پیشرفت به ۳۰ درصد برسد که در حال حاضر فعالیت خوبی دارد.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس خاطرنشان کرد: طرح دیگر بیمارستان جایگزین دورود بود که جابجایی انجام گرفته و کار شروع شده و فاز اول آن در حال انجام است.

گودرزی اضافه کرد: طرح دیگر کمربندی دورود است که ۱۲ کیلومتر آن بعد از ۱۰ سال ۴۵ درصد پیشرفت دارد که به ماده ۵۶ برده شد و مبلغ ۳۰ میلیارد تومان برای آن گرفته شده و شروع شده است.

وی بیان کرد: فولاد ازنا از دیگر طرح‌ها بوده که در سفر اخیر رئیس قوه قضاییه مصوب شد ظرف دو سه ماه آینده تعیین تکلیف شود که با راه‌اندازی این طرح ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ نفر اشتغال‌زایی خواهد داشت.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس ادامه داد: سد کمندان از سال ۸۳ شروع شده و امسال آبگیری آن انجام می‌شود انتقال روستای کمندان نیز اعتبار آن آمده است و مردم باید حمایت کنند تا مسیر آبگیری آزاد شود.

گودرزی اظهار کرد: چهار خطه کردن ازنا به اراک از دیگر طرح‌ها بوده که از طریق ماده ۵۶ تلاش شد اعتبار خوبی بر آن گرفته شد.

وی تصریح کرد: همه پروژه‌ها آغازشده‌اند ولی باید تلاش شود به نتیجه برسند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

وسایل ورزشی اورجینال چه مزایایی دارد؟

مزایای خرید وسایل ورزشی اورجینال ورزش در جامعه ما نقش بسیار مهمی را ایفا می …