سعادتی: رئیس جمهور باید مطالبه عمومی را جدی بگیرد

نماینده مردم بابل در مجلس با اشاره به بازار مسکن و خودرو خطاب به رئیس جمهور گفت: امیدوارم به پرسش های ۸۰ میلیون انسان پاسخ دهید و در مجلس حضور پیدا کنید.

به گزارش ایسنا، مهدی سعادتی بیشه سری در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن تشکر از رئیس مجلس به خاطر سفر به مناطق محروم استان خوزستان گفت: مقام معظم رهبری قویترین و انقلابی ترین مجلس بعد از انقلاب را مجلس ما دانستند. امیدواریم که با عملکرد درست زمینه ساز دولت انقلابی و تمدن جهانی اسلامی باشیم.

وی ضمن محکوم کردن مکانیزم ماشه گفت: اگر همکاری امارات و رژیم اشغالگر قدس ادامه پیدا کند خروج از NPT و خروج از چارچوب های فنی هسته ای را در دستور کار قرار خواهیم داد.

نماینده مردم بابل در مجلس در تذکری خطاب به رئیس جمهور و کابینه دولت گفت: باید مطالبه عمومی مردم را جدی بگیریم. یادتان هست که بازار خودرو در بدو انتخاب آقای روحانی چه شرایطی داشت؟ بازار مسکن چگونه بود؟ امیدوارم آقای روحانی به پرسش ۸۰ میلیون انسان پاسخ دهد و در مجلس حضور پیدا کند.

سعادتی بیشه سر در مورد مشکلات پسماند حوزه انتخابیه اش گفت: پسماند در شهرهای شمالی و مخصوصا بابل مشکلات جدی خلق کرده است. ضرورت حضور دولت و همه دستگاه های ذیربط احساس می شود. هدف این است که به فاجعه زیست محیطی تبدیل نشود.

نماینده مردم بابل در پایان نطق خود در مورد وضعیت کالای برنج و برنج کاران گفت: باید سازمان برنج شکل بگیرد. مردم در وضعیت خوبی نیستند. قیمت بالای کود، واردات برنج و سوخت ادوات کشاورزی و همچنین مشکل حق آبه برنج کاران مسائلی است که باید جدی گرفته شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …