سیاستی که می‌تواند مسکن را از رکود بیرون بیاورد

ایسنا/خوزستان معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: سیاست‌های جانبی دولت در کنار طرح اقدام ملی مسکن در خصوص عرضه زمین، تحرک جدیدی در بخش مسکن به وجود خواهد آورد که استان خوزستان نیز از آن بی‌بهره نخواهد بود.

محمدحسین پناهی‌فر در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های دولت و وزارت راه و شهرسازی در خصوص افزایش تسهیلات بانکی که در شرف اجرایی شدن است، می‌توانیم شاهد تحول مطلوبی در بخش مسکن باشیم.

وی افزود: این سیاست‌ها در حوزه افزایش تسهیلات بانکی می‌تواند زمینه را برای خروج از رکود بخش مسکن و همچنین رونق این بخش فراهم کند و شرایطی به وجود آورد تا مردم راحت‌تر خانه‌دار شوند.

معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: دولت، سیاست افزایش تولید مسکن را در کشور در پیش گرفته و در طرح اقدام ملی مسکن نیز اقدامات خوبی در حال انجام است که می‌تواند زمینه را برای خروج از رکود بخش مسکن کشور فراهم کند.

پناهی‌فر با بیان اینکه با اقدامات در حال انجام پس از چند سال رکود می‌توانیم شاهد رونق در حوزه مسکن باشیم، تصریح کرد: سیاست‌های جانبی دولت در کنار طرح اقدام ملی مسکن در خصوص عرضه زمین، تحرک جدیدی در بخش مسکن به وجود خواهد آورد که استان خوزستان نیز از آن بی‌بهره نخواهد بود.

وی افزود: اجرای طرح اقدام ملی مسکن، خود به تنهایی می‌تواند زمینه‌ساز تحرک و خروج بخش مسکن از رکود باشد و به خانه‌دار شدن مردم کمک کند. در خوزستان این طرح پیشرفت بسیار خوبی در مقایسه با سایر استان‌ها دارد و وضعیت تامین زمین در این بخش نیز بسیار مطلوب است.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …