مرادی: کنترل بازار خودرو باید اولویت اصلی روزهای پایانی مجلس دهم باشد

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که ورود جدی و برخورد با متخلفین در بازار خودرو حداقل کاری است که مجلس در روزهای پایانی می تواند انجام دهد و گام مثبتی در کارنامه مجلس دهم شود.

احمد مرادی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به ضرورت ورود مجلس به وضعیت بازار خودرو، بیان کرد: با توجه به اهمیت موضوع افزایش قیمت افسارگسیخته خودرو و مطالبه مردم برای دسترسی به خودرویی با کیفیت و با قیمت مطلوب مجلس باید به این موضوع در آخرین روزهای عمر خود ورود کند.

وی در ادامه اظهار کرد: عدم نظارت صحیح دولت و بازگذاشتن دست دلالان با اجرای سیاست های غلط موجب مشکلات عدیده ای در این صنعت شده که بی‌اعتمادی مردم را نیز به دنبال دارد.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هر یک از نمایندگان مجلس در این روزها به نحوی در این خصوص اظهار نظر کرده و از این وضعیت به شدت انتقاد کرده اند. این امر قابل قبول نیست که دولت بگوید دلالان در وضع موجود دست دارند چراکه دولت باید با سیاست های صحیح جلوی آنان می‌ایستاد.

وی در ادامه تاکید کرد: ایران خودرو و سایپا نیز قیمت‌های خود را زیر سایه نبود نظارت افزایش داده اند. تقاضای مردم در این حوزه برآورده نمی شود. اولویت مجلس دهم در این روزهای پایانی باید ورود به بحث قیمت خودرو و برخورد با متخلفین چه در دولت و چه در خارج دولت باشد.

وی افزود: سازمان بازرسی کل کشور نیز در کنار مجلس باید به این مسئله ورود کند. این حداقل کاری است که مجلس در روزهای پایانی می‌تواند انجام دهد و می‌تواند گام مثبتی در کارنامه مجلس دهم باشد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …