پیش بینی بهره برداری از ۱۳ بیمارستان جدید تا پایان دولت تدبیر و امید

ایسنا/آذربایجان غربی وزیر راه و شهرسازی گفت: ساختمان بیمارستان تکاب تا پایان شهریور به اتمام می رسد.

محمد اسلامی روز پنجشنبه ۳٠ مرداد در حاشیه بازدید از بیمارستان در دست احداث تکاب با تاکید بر اینکه مراحل ساخت این بیمارستان تا پایان شهریور تمام و تحویل دانشگاه علوم پزشکی می شود، گفت: تجهیرات بیمارستان نیز به همت مسئولین استانی آماده و به زودی نصب می شود.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اقدامات شاخص دولت در ارتقای شاخص های سلامت گفت: در هفت سال گذشته ۶۴ بیمارستان ساخته و تحویل وزارت بهداشت شده است پیش بینی می شود تا پایان دولت ۱۳بیمارستان دیگر تحویل داده شود. 

اسلامی بابیان اینکه ۱۳ پروژه بیمارستانی در دوره کرونا به اتمام رسیده و تحویل وزارت بهداشت شد، گفت: پیش بینی می شود با توجه به سیاست جدید اتمام پروژه های نیمه تمام از طریق افزایش اعتبارات و بهره مندی از همکاری های سازمان برنامه و بودجه بسیاری از پروژه های بالای ۷۰ درصد تا پایان کار دولت به اتمام برسد.

وی با بیان اینکه یکی از اقدامات مهم برای تکاب که از سال گذشته توجه خاصی به آن شده ارتقای ایمنی جاده های مواصلاتی‌ است، افزود: سعی کردیم سازمان ایمیدرو را به عنوان یکی از بهره برداران اصلی معادن تکاب دعوت به مشارکت کنیم که پیش بینی می شود با این اقدام و افزایش سهم اعتبارات اتفاقات خوبی در این حوزه رخ دهد.

وی بااشاره به اینکه طرح بافت فرسوده و تاریخی تکاب و رسیدگی به مشکل تاریخی برخی زمین های مردمی در دستور کار قرار دارد، اظهار کرد: علاوه بر تزریق منابع لازم برای بازآفرینی شهری برای مشکلات تاریخی مردم در برخی اراضی نیز در چارچوب قوانین و مقررات و با رعایت حال مردم تعیین تکلیف می شود. 

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …