کارگزاری‌های مسکن مهر خلوت شد

نگرانی‌ها از شیوع ویروس کرونا مراجعات حضوری متقاضیان برای پیگیری روند تحویل واحدهای مسکن مهر در شهرهای پردیس و پرند را کاهش داده و به حدود نصف رسانده اما اجرای پروژه های عمرانی در این شهرها ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، روند اجرای طرح های عمرانی وزارت راه و شهرسازی همانند گذشته و بنا به گفته های معاون مسکن و ساختمان این وزارتخانه ادامه دارد. تحویل واحدهای مسکن مهر نیز انجام می شود هرچند بر اساس مشاهدات میدانی به دلیل نگرانی از شیوع ویروس کرونا مراجعات حضوری به کارگزاری های مسکن مهر  کاهش یافته و به نصف رسیده است.

در این شرایط شرکت عمران شهر جدید پردیس با توجه به تصمیم ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا، ساعات‌کاری مراجعات حضوری را ۸:۱۵  تا ۱۲:۱۵ اعلام کرده است.

همچنین در شهر جدید پرند، زمان مراجعه متقاضیان برای انجام امور اداری به شرکت عمران ۸ الی ۱۳ اعلام شده که البته به دلیل اینکه متقاضیان اصول بهداشتی را رعایت می کنند تعداد مراجعات از حدود روزانه ۷۰۰ نفر به حدود ۳۰۰ نفر رسیده است.

از هفته های قبل برنامه ریزی شده بود که نیمه اسفند ماه در شهر جدید پرند با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی ۳۸۵۰ واحد مسکن مهر به متقاضیان تحویل شود.

آنطور که مدیرعامل عمران پرند عنوان کرده برنامه افتتاح به قوت خود باقی است اما ممکن است با تعداد محدودتری برگزار شود و حتی اگر برنامه به شکل رسمی لغو شود تحویل واحدها به صورت غیر رسمی انجام خواهد شد کما اینکه هم اکنون نیز این روند در حال انجام است.

در شهر جدید پردیس نیز با وجود کاهش ساعات کاری کارگزاری مسکن مهر، پروژه های عمرانی از قبیل ساخت دیوارهای حائل، نصب آسانسور، آسفالت معابر و تکمیل خدمات زیربنایی و روبنایی پی‌گیری می‌شود. پیش از این مدیرعامل عمران پردیس به ایسنا گفته بود که روزانه ۲۰۰ واحد به متقاضیان تحویل می شود.

روز ۱۶ بهمن ماه نیز ۱۰ هزار و ۲۷ واحد مسکن مهر در پردیس تحویل شد که بالاترین تعداد واگذاری در یک افتتاحیه رسمی از آغاز پروژه مسکن مهر تاکنون بوده است.

با این افتتاح مجموعه واحد های تحویل داده شده در پردیس به بیش از ۴۵ هزار مورد رسید و ۳۵ هزار واحد باقیمانده که طبق وعده ها قرار است تا پایان سال ۱۳۹۹ تکمیل و تحویل داده شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …