آغاز برگزاری آزمون‌های آزمایشی مجازی دانشجویان علمی کاربردی

مانور آزمون‌های متمرکز نیم سال دوم تحصیلی ۹۹-۹۸ دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت غیرحضوری(برخط) آغاز شد و تا اول مرداد ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، دکتر محسن محمدزاده ضمن بیان این مطلب از آغاز برگزاری مانور اجباری آزمون‌ متمرکز پایان نیم سال دوم ۹۹-۹۸ به صورت غیرحضوری (برخط) در این دانشگاه خبر داد و گفت: با توجه به آغاز آزمون‌های متمرکز دانشجویان، مانور آزمایشی این آزمون ها به منظور آشنایی دانشجویان با سامانه و نیز تایید اطلاعات از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۳۰ تیر ماه سال جاری شروع شد و تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه اول مرداد ادامه دارد. 

وی در ادامه تصریح کرد: دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی باید برای تایید مشخصات فردی و آزمونی خود با ورود به سامانه http://examuast.ir در این مانور آزمون شرکت کنند.

دکتر محمدزاده بیان کرد: تاکنون حدود ۸۶ هزار دانشجو (۵۷ درصد دانشجویان) در مانور فوق شرکت کرده‌اند که انتظار می‌رود تا پایان روز چهارشنبه مابقی دانشجویان نیز به سامانه مربوط وارد و نسبت به تایید اطلاعات فردی و آزمونی و شرکت در نظرسنجی اقدام کنند.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطر نشان کرد: صرفا دانشجویان مشمول آزمون متمرکز باید در  مانور فوق شرکت کنند همچنین در صورت عدم شرکت این دسته از دانشجویان در مانور، امکان شرکت در امتحانات متمرکز برای آنها  فراهم نخواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی، آزمون‌های متمرکز دانشگاه جامع علمی کاربردی از تاریخ ۱۱ تا ۱۷مردادماه سال جاری برگزار می‌شوند.

انتهای پیام 

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …