ادامه بررسی لایحه مشارکت عمومی-خصوصی در کمیسیون عمران

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از ادامه بررسی جزئیات لایحه مشارکت عمومی – خصوصی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

مجتبی یوسفی در گفت وگو با ایسنا ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون ادامه جزئیات لایحه مشارکت عمومی – خصوصی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. این لایحه نقطه عطفی برای توسعه و تکمیل پروژه های عمرانی و همچنین ایجاد منابع جدید برای تکمیل پروژه ها به شمار می رود.

وی در ادامه اظهار کرد: ما در کشور حدود ۷۰۰ هزار میلیارد تومان پروژه های نیمه تمام داریم که به جزو پروژه هایی است که باید در مناطق محروم دنبال شوند. از عمر برخی از این پروژه های نیمه تمام ۲۰ یا ۳۰ سال می گذرد که حتی عمر مفید آنان طی شده است.

نماینده مردم اهواز در مجلس تصریح کرد: این لایحه بسیار کارگشا و تاثیرگذار بوده و جزئیات آن بند به بند در حال بررسی در کمیسیون عمران است. ان شاءالله این لایحه هم به ایجاد منابع جدید و هم به رفع مشکلات اعتباری برای اتمام پروژه های نیمه تمام کمک خواهد کرد.

وی در ادامه تاکید کرد: همچنین گزارشی از سوی بنده در خصوص مصوبات کمیسیون تلفیق در حوزه عمرانی در لایجه بودجه ۱۴۰۰ به اعضای کمیسیون ارائه شد و اعضای کمیسیون در جریان بررسی لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق قرار گرفتند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …