اعتبار پروانه‌ها و مجوزهای آب زیر زمینی تمدید شد

مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا اعتبار پروانه‌ها و مجوزهای آب زیر زمینی تا پایان اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ تمدید شد.

به گزارش ایسنا به نقل از شرکت مدیریت منابع آب ایران، محمد حاج رسولیها افزود: در راستای کمک به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و لزوم کاهش مراجعات ارباب رجوع به شرکت‌های آب منطقه‌ای و ادارات تابعه طی دو ماه آینده مجوزهای کف‌شکنی، جابجایی، لایروبی و … چاه و ادامه پیشکار قنات که تاریخ اعتبار آن‌ها تا پایان اسفند ماه سال جاری بوده و در زمان اعتبار مجوز اجرا نشده‌اند بدون طی تشریفات تا پایان اردیبهشت ماه ۱۳٩٩ تمدید اعتبار می‌شوند.  

وی گفت: پروانه‌های بهره‌برداری صادره که تاریخ اعتبار آن‌ها تا پایان سال جاری است، کماکان تا پایان اردیبهشت ۱۳٩٩ معتبر بوده و متقاضیان تمدید پروانه صلاحیت حفاری که اعتبار پروانه آن‌ها تا پایان سال جاری بوده و تقاضای تمدید کرده‌اند، تا زمان انجام تشریفات قانونی در صورت عدم تخلف تا پایان اردیبهشت ۱۳٩٩ مجاز به ادامه فعالیت هستند.

حاج رسولیها تاکید کرد: دستور داده شده که سایر موارد و تقاضاها با اسکن و بارگذاری پرونده های مربوطه و تدقیق اطلاعات مربوطه در سامانه  ساماب به‌ صورت غیر حضوری و با نهایت کاهش زمان رسیدگی و از طریق سامانه مذکور محل اقدام و پاسخ دهی مناسب قرار گیرند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

تشریح صفر تا صد ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکن در کمیسیون عمران

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از برگزاری اولین جلسه تخصصی این کمیسیون با حضور …