امروز آخرین مهلت مراکز علمی کاربردی برای ثبت دوره‌های کاردانی و کارشناسی

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: ثبت دوره‌­های درخواستی مراکز آموزش علمی کاربردی در مقاطع کاردانی حرفه­ ای، کاردانی فنی، کارشناسی حرفه‌­ای و مهندسی فناوری برای پذیرش مهرماه ۱۳۹۹، که از روز یکشنبه ۹۹/۰۲/۷ آغاز شده، تا پایان وقت امروز چهارشنبه ۹۹/۰۲/۱۷ طبق دستورالعمل ارسالی و همانند ضوابط و چارچوب پذیرش مهرماه سال گذشته انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، دکتر مختار جلالی جواران ضمن اعلام این خبر افزود: روسا، سرپرستان واحدهای استانی و موسسات آموزش عالی علمی کاربردی(مستثنائات مصوبه شورای عالی اداری) ضمن مطالعه دقیق دستورالعمل درخواست دوره و رعایت ضوابط و استانداردهای دانشگاه مبنی بر توسعه دوره­های علمی کاربردی می بایست با تأکید بر ظرفیت­های موجود محیط کار، قابلیت­ها، نیازها و نیز امکانات منطقه­ای در این خصوص اقدام لازم بعمل آورند.

دکتر جلالی جواران همچنین بیان کرد: همانند پذیرش مهرماه سال گذشته، این پذیرش نیز براساس «طرح طبقه ­بندی تلفیقی کسب و کار و مشاغل ایران در دانشگاه جامع علمی کاربردی» انجام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، وی بیان کرد: با توجه به بازخوردهای اخذ شده از پذیرش گذشته رشته­‌های جدید تدوین شده و پیگیری­های واحدهای استانی، بازنگری در خوشه شغلی- حوزه شغلی برخی مراکز انجام شده و از این پذیرش جهت ثبت درخواست دوره در دسترس می باشد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

تشریح صفر تا صد ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکن در کمیسیون عمران

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از برگزاری اولین جلسه تخصصی این کمیسیون با حضور …