بازگشت پروازهای ایرکانادا تا کریسمس ۲۰۲۱

شرکت هواپیمایی ایر کانادا به تازگی اعلام کرده است که شهروندان کانادایی احتمالاً تا تعطیلات کریسمس ۲۰۲۱ قادر خواهند بود به نقاط مختلف جهان پرواز کنند.

به گزارش ایسنا، تیم استراس مدیر ارشد شرکت هواپیمایی ایر کانادا به تازگی در جدیدترین پیش بینی های خود اعلام کرده است که به احتمال زیاد شهروندان کانادایی قادر خواهند بود تا تعطیلات زمستانی یا کریسمس ۲۰۲۱ میلادی به نقاط مختلف جهان پرواز کنند.

این مدیر ارشد در ادامه اظهارات خود در خصوص بازگشت مسافران هوایی به آسمان کانادا و جهان افزود: البته پیش بینی می شود تحت تاثیر تداوم شیوع گسترده ویروس کرونا تعداد پروازهای بسیار کمتری نسبت به قبل انجام شده و در اختیار مسافران قرار بگیرد.

وی همچنین بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و استفاده اجباری مسافران و کادر پروازی از ماسک تاکید و ابراز امیدواری کرد: از آنجایی که تقاضا برای سفرهای زمستانی در تعطیلات کریسمس و سال نو میلادی به شدت بالا خواهد رفت، سعی داریم تعداد زیادی از هواپیماهای فعال در ناوگان هوایی خود را به مسیرهای پروازی پرتردد و پرطرفدار در نقاط مختلف جهان بازگردانیم.

همزمان با شیوع گسترده ویروس کرونا بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی در سراسر جهان تمامی پروازهای خود به کشورهای مختلف را لغو کرده و به حالت تعلیق در آوردند تا بدین ترتیب بتوانند نقش خود را در قطع زنجیره انتقال و انتشار این ویروس خطرناک و مرگبار ایفا کنند.

صنعت هوایی شرکت های هواپیمایی که بدون شک یکی از بزرگترین و نخستین قربانیان همه گیری و شروع ویروس کرونا در جهان به شمار می رود، تاکنون با بحران های مالی متعددی روبرو شده و پیش‌بینی می‌شود که تا سالهای آینده تاثیر و تبعات منفی این بحران باقی مانده و آنها را درگیر مشکلات مختلف کند.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …