تفاهم‌نامه‌ای برای توسعه فناوری‌های ارائه شده به صنایع و سازمان‌ها

سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و پژوهشگاه مواد و انرژی در راستای ارائه خدمات آزمایشگاهی تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.

به گزارش ایسنا، این تفاهم‌نامه همکاری توسط دکتر حسین رحمانی معاون نوآوری و تجاری‌سازی سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و دکتر سعید حصارکی معاون پژوهشی و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه مواد و انرژی و در حضور رؤسای دو مرکز در محل سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران به امضا رسید.

در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه در جلسه‌ای ضمن معرفی و تاکید بر توانمندی‌های دو مجموعه، در راستای محورهای مورد علاقه گفت‌وگو و تبادل نظر شد.

همکاری در اخذ پروژه‌های قراردادی مشترک به ویژه از وزارت‌های صمت، مسکن و شهرسازی و نیرو و واحدهای زیرمجموعه، توسعه فناوری‌های مشترک جهت ارائه به صنایع و سازمان‌ها، همکاری بین مراکز رشد دو مجموعه و شرکت‌های مستقر در آن‌ها و ارائه خدمات آزمایشگاهی و تخصصی از سوی دو مجموعه و شرکت‌های مستقر به یکدیگر از موضوعات و محورهای مشترک و مورد گفت‌وگو بود.

بر اساس اعلام وزارت علوم، پس از این نشست، دکتر علیرضا خاوندی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی به همراه معاونان و مدیران خود از طرح تونل باد، پژوهشکده مواد و طرح‌های در دست احداث و چند شرکت دانش بنیان مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران نیز بازدید کرد.
 

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

تشریح صفر تا صد ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکن در کمیسیون عمران

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از برگزاری اولین جلسه تخصصی این کمیسیون با حضور …