توریسم سلامت برای ایران مهم است/ اهمیت خدمات درمانی در استان های مهمان پذیر

ایسنا/گیلان رئیس جمهور، با اشاره به اتمام همه گیری کووید۱۹ و از سرگیری مسافرت ها، تصریح کرد: بعد از پایان همه گیری توریسم سلامت برای کشور بسیار مهم است و بیمارستان ها ما به ویژه در مناطق مرزی و مرکز می تواند به همسایگان خدمت دهد.

دکتر حسن روحانی در آیین بهره برداری از بیمارستان شهید حسین پور لنگرود که به صورن ویدئوکنفرانس برگزار شد، ضمن قدردانی از اقدامات وزارت مسکن و شهرسازی در اجرای پروژه های بیمارستانی، اظهار کرد: ارائه خدمات در استان هایی که در طول سال مهمان پذیر هستند، یک وظیفه مضاعف است.

وی با بیان اینکه استان های شمالی، خراسان، اصفهان و تبریز جزو استان هایی هستند که خدمتشان محدود به ساکنین این استان ها نیست، افزود: مسافران در طول سال تردد زیادی به این استان ها دارند.

رئیس جمهور، با اشاره به اتمام همه گیری کووید۱۹ و از سرگیری مسافرت ها، تصریح کرد: بعد از پایان همه گیری توریسم سلامت برای کشور بسیار مهم است و بیمارستان ها ما به ویژه در مناطق مرزی و مرکز می تواند به همسایگان خدمت دهد.

روحانی، توسعه زیرساخت های بهداشت و درمان کشور بعد از انقلاب را قابل توجه دانست و عنوان کرد: قبل از انقلاب افراد برای درمان بیماری های سخت به دنبال رفتن به خارج از کشور بودند، اما امروز بسیاری از ایرانیان ساکن کشورهای اروپایی و آمریکایی برای درمان بیماری ها و عمل های جراحی ایران را انتخاب می کنند.

وی با بیان اینکه پزشکان و پرستاران ما در بخش سلامت طی ۴۳ سال گذشته کارهای بزرگ و پرافتخاری را انجام دادند، گفت: بیمارستان لنگرود قدم کوچکی برای خدمت به مردم گیلان است.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …