سعیدی: سوخت‌بری نه یک اختیار بلکه یک اجتناب تاریخی است

نماینده مردم چابهار در مجلس با استناد به سخنان رهبری در مورد قاچاق نبودن فعالیت کولبری گفت: تا وقتی که هیچ زیرساخت اقتصادی و توسعه‌ای در مرزهای سیستان و بلوچستان ایجاد نکرده‌ایم، سوخت‌بری نه یک اختیار بلکه یک اجتناب تاریخی است.

به گزارش ایسنا، معین الدین سعیدی در جلسه علنی امروز(سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: تورم کشورهایی مثل سوریه و  افغانستان که سالهاست جنگ داخلی را تجربه می‌کنند از ایران کمتر است. بعد از پرواز مرغ از سفره‌های مردم، نوبت به میوه رسید تا تبدیل به یک رؤیای دست نیافتنی بشود.

نماینده مردم چابهار در مجلس با استناد به بیانات مقام معظم رهبری در مورد کولبری گفت: تا وقتی که هیچ زیرساخت اقتصادی و توسعه‌ای در مرزهای سیستان و بلوچستان ایجاد نکرده‌ایم سوخت‌بری نه یک اختیار بلکه یک اجتناب تاریخی است. 

وی خطاب به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سری به بیمارستان‌های استان سیستان و بلوچستان بزنید تا فاجعه را درک کنید. نمایندگان هر گاه نام استان سیستان و بلوچستان مطرح شده؛ جانانه از آن دفاع کرده‌اند، اما فاصله‌های تاریخی به گونه‌ای است که دیگر ید طولا کافی نیست باید ید بیضا داشت. 

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …