ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد ۸۴ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

ایسنا/لرستان معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد در حال حاضر ۸۴ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

علی نبییان امروز ۱۹ اسفندماه در بازدید از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تامین منابع مالی سبب تطویل زمان پروژه‌ها می‌شود.

وی با بیان اینکه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد در حال حاضر ۸۴ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در زمینی به مساحت ۲۰۰ هزار مترمربع و در هشت طبقه بنا شده است، بیان کرد: ساختمان اصلی پروژه مذکور ۹۹۷۰ مترمربع و مساحت ساختمان جنبی ورزشگاه ۸۲۰ متر مربع است.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی با اشاره به اینکه ۶۰ میلیارد تومان برای این پروژه ورزشی هزینه شده است، عنوان کرد: برنامه‌ریزی شده که سال آینده این ورزشگاه افتتاح شود و 
تلاش دولت این است که بتواند با تامین منابع آن وعده خود را عملیاتی کند.

وی بیان کرد: تجهیزات مورد نیاز از جمله چراغ و صندلی‌ها برای این پروژه  خریداری شده و ضرورت دارد استان نیز همکاری کند به عنوان مثال برای چمن زمین ورزشگاه نیاز به منابع آبی است  که مسئولین استان علاوه بر آب باید برق این پروژه را تامین کنند.

معاون وزیر راه وشهرسازی گفت:  همزمان با بهره‌برداری ورزشگاه، جمع‌آوری آب‌های سطحی اطراف ورزشگاه در دستور کار قرار گرفته است.

نبییان گفت: با مدیرکل راه وشهرسازی لرستان نیز صحبت شده که از طریق اداره کل ورزش و جوانان استان مسیر دسترسی به ورزشگاه آماده سازی شود.

معاون وزیر راه وشهرسازی در خصوص ورزشگاه بروجرد گفت: بخش ساخت قسمت ۵۰۰۰ نفری ورزشگاه بروجرد نیز ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که برای رسیدن به مرحله بهره‌برداری به ۷۰ میلیارد تومان اعتبار مالی نیاز دارد.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …