معرفی کتاب «مبانی رهبری سیاسی امام خمینی(ره)» در فضای مجازی

هم‌زمان با فرارسیدن سال‌روز رحلت امام خمینی(ره)، نشست معرفی کتاب «مبانی رهبری سیاسی امام خمینی(ره)» تألیف اکبر اشرفی امروز (سه‌شنبه، ۱۳ خردادماه) ساعت ۱۴ در فضای مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا بر اساس خبر رسیده، ایمان کرد مدیر امور کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از برگزاری این نشست خبر داد و گفت: شخصیت حضرت امام خمینی(ره) ابعاد متنوعی دارد که هر جنبه آن نیازمند متخصص و خبره‌ای است که بتواند آن را برای نسلی که امام(ره) را ندیده‌اند، تبیین کند. یک انقلابی پرشور، عارفی متعالی و شاعری نغزگوی و لطافت‌بین، رهبر سیاسی قاطع، فرمانده شجاع کل قوا، انسانی متخلق به اخلاق با سبک زندگی خانوادگی متعالی و مسئولی پاسخگو و جهادگر در نظام اسلامی جمیع صفاتی هستند که در بین انسان‌های غیرمعصوم نادر و نایاب است و شاید هم به همین دلیل است که کمتر کسی داعیه و شایستگی عنوان «خمینی‌پژوه» را پیدا می‌کند.

او افزود: هر سال در چنین ایامی برنامه‌های متنوعی در حوزه کتابخوانی و تجلیل از نویسندگان حوزه‌های امام و رهبری برگزار می‌شد که به دلیل محدودیت‌های تشکیل تجمعات، برنامه‌های مورد نظر با شیوه‌های جدیدی برگزار می‌شود. نشست معرفی کتاب «مبانی رهبری سیاسی امام خمینی(ره)» تألیف اکبر اشرفی در روز سه‌شنبه، ۱۳ خردادماه از ساعت ۱۴ با حضور نویسنده و تعدادی از مدیران سازمان فرهنگی هنری در فرهنگسرای ملل برگزار و به صورت زنده در فضای مجازی برای مخاطبان پخش می‌شود. 

مدیر امور کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری گفت: همچنین امسال با همکاری نشر عروج ۲۵ نمایشگاه کتاب موضوعی در سطح تمام مناطق برگزار کرده‌ایم که هم‌اکنون پذیرای شهروندان محترم تهرانی هستند.

علاقه‌مندان برای مشاهده این برنامه می‌توانند به نشانی https://it.farhangsara.ir/live یا صفحه اینستاگرام فرهنگسرای ملل به نشانی farhangsaramelal1 مراجعه کنند. 

انتهای پیام

منبع: ایسنا

Check Also

چه چیزی باعث خاص بودن برند آندر آرمور میشود؟

برند آندر آرمور (Under Armour) با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کیفیت بالای محصولات …